د. ژوئن 14th, 2021

  صندوق سرمایه گذاری عمومی سعودی به یک سرمایه گذار عمده در یک صندوق زیرساختی خلیج فارس تبدیل می شود

  صندوق سرمایه گذاری مستقل سعودی ، صندوق سرمایه گذاری عمومی ، به یک سرمایه گذار بزرگ در یک صندوق زیرساختی راه اندازی شده توسط Invest Invest Corp بحرین و Aberdeen Standard Investments تبدیل خواهد شد.

  و “سرمایه گذاری سرمایه گذاری” امروز ، پنجشنبه در بیانیه ای گفت که این صندوق تعهدات سرمایه ای را به مبلغ 430 میلیارد دلار از صندوق سرمایه گذاری عمومی دریافت کرده است تا قبل از اولین بسته شدن برنامه ریزی شده آن ، به 20 درصد از کل صندوق برسد.

  در این بیانیه مقدار صندوق مشخص نشده است ، اما فایننشال تایمز روز چهارشنبه اعلام کرد که این مبلغ می تواند به 800 میلیون دلار برسد.

  در این بیانیه آمده است که صندوق جدید همچنین از هیئت مدیره بانک سرمایه گذاری زیرساخت های آسیا بابت تعهد 90 میلیون دلاری تصویب کرده است.

  در این بیانیه آمده است كه سایر موسسات سرمایه گذاری جهانی ، از جمله صندوق های بازنشستگی ، شركت های بیمه ، اوقاف ، دفاتر خانوادگی و مشتریان خصوصی ، می توانند به صندوق بپیوندند.

  صندوق شرکای زیرساخت Aberdeen Standard Invest قصد دارد با سرمایه گذاری در پروژه های زیربنایی پایدار ، به بهبود اقتصادی و اصلاحات پس از Covid-19 در کشورهای منطقه GCC و MENA کمک کند.

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند