د. ژوئن 14th, 2021

  مواد مغذی مفید هنگام تحریک روده

  پزشک روسی ، ایرینا اسمیرنووا ، متخصص کولورکتال و آنکولوژی ، اعلام کرد که سندرم روده تحریک پذیر هنگامی رخ می دهد که بدن برخی قندها را به طور کامل هضم نکند.

  این متخصص اظهار داشت که متخصصان رژیم غذایی ویژه ای را براساس توانایی هضم مواد موجود در آن ایجاد کرده اند.

  به گفته وی ، این رژیم بستگی به پرهیز از خوردن مواد غذایی حاوی درصد بالایی از کربوهیدرات ها ، و بازگرداندن آنها به رژیم غذایی بعدا دارد ، و نتایج در طی 2-6 هفته ظاهر می شود.

  و او اضافه کرد ، در مرحله اول ، برخی از سبزیجات باید از رژیم غذایی (کلم بروکلی ، سیر ، نخود ، پیاز) ، و همچنین قارچ ، میوه ها و میوه ها (سیب ، آب ، گیلاس قرمز ، میوه های خشک و گلابی) ، محصولات لبنی (بستنی ، شیر غلیظ ، ماست) ، نان ، بیسکویت ، گوشت تخمیر شده ، عسل.

  سیب زمینی ، خیار ، گوجه فرنگی ، فلفل و میوه و سبزیجات ، پرتقال ، نارنگی ، توت فرنگی ، انگور ، آناناس و کیوی را می توان خورد. غلات ، نان برنج ، تخم مرغ و گوشت آب پز را می توانید صبح بخورید.

  وی اظهار داشت ، اگر نتایج مرحله اول خوب باشد ، می توان به مرحله دوم ، یعنی بازگشت به خوردن برخی از مواد ممنوع در مرحله اول ، برای اطمینان از عملکرد روده ها ، تغییر وضعیت داد. پس از آن ، ما می توانیم به مرحله سوم برویم ، که شامل خوردن انواع غذاها است به جز غذاهایی که فرد تحمل نمی کند.

  این متخصص تأکید می کند که پیروی از این رژیم باعث کاهش درد و ناراحتی و رفع نفخ شکم ، اسهال و یبوست می شود.

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند