ی. ژوئن 13th, 2021

  ریاست جمهوری مصر درباره قرار گرفتن این کشور در معرض موج چهارم ویروس کرونا اظهار نظر کرد

  محمد رئیس تاج الدین ، ​​مشاور رئیس جمهور مصر ، در مورد احتمال قرار گرفتن مصر در موج چهارم ویروس کرونا در دوره آینده اظهار نظر کرد.

  مشاور رئیس جمهور در امور بهداشت و پیشگیری در طول اظهارات تلویزیونی در کانال ماهواره ای “اخبار اضافی” تأکید کرد که اگر موج چهارم رخ دهد ، این فشارهای جدید یا جهش یافته خواهد بود ، خاطرنشان کرد که مصر به دنبال دستیابی به بیشترین تعداد واکسن ، و بیشترین تعداد واکسن را بزنید.

  وی اضافه کرد که برای کسانی که واکسیناسیون ویروس کرونا را انجام داده اند مشکلی پیدا نکرده و تأکید کرد که عوارض جانبی واکسیناسیون ملایم و قابل انتظار است و مانند مواردی است که هنگام انجام هر واکسیناسیون اتفاق می افتد ، به ویژه درجه حرارت بالا و این چیزی است که برای برخی اتفاق می افتد و برای همه گروه ها نیست.

  دکتر محمد عوض تاج الدین توضیح داد که انگلیس و سایر کشورها هنگام استفاده از برخی واکسن ها ، وجود لخته خون را کنترل می کنند و این مواردی که منتشر می شود ، باعث می شود که بعضی اوقات مصرف این واکسن ها به حالت تعلیق درآید ، اما وجود لخته تأیید نمی شود ، زیرا یک نتیجه دائمی از مصرف واکسن ، جایی که وی آن را تهیه کرده است. میلیون ها نفر در تعداد زیادی از کشورهای جهان و هیچ عارضه جانبی نداشته اند.

  تاج الدین تأكید كرد: فرد بهبود یافته از كرونا دارای بدن ایمنی است كه همان اجسامی است كه توسط واكسن ها علیه ویروس كرونا ساخته می شود و این اجساد چندین ماه دوام می آورند و پس از 6 ماه آلودگی به تدریج كاهش می یابند و توصیه های مردم را به واکسن زدن را پس از 3 ماه بهبودی انجام دهید.

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند