ی. ژوئن 13th, 2021

  یک متخصص بیماری های عفونی در مورد افزایش تعداد عفونت های ویروس کرونا در مسکو اظهار نظر می کند

  سرگئی وزنزنسکی ، متخصص روسی در بخش بیماری های عفونی ، افزایش تعداد عفونت های جدید با ویروس کورنا در مسکو را ناشی از بدی هوا می داند که شهروندان را مجبور می کند در مکان های بسته جمع شوند.

  یک متخصص بیماری های عفونی در مورد افزایش تعداد عفونت های ویروس کرونا در مسکو ، روسیه اظهار نظر می کند. 12505 مورد ویروس کرونا و 396 مورد مرگ در طی روز گذشته
  سرگئی وزنسنسکی ، استاد گروه بیماری های عفونی در دانشگاه دوستی روسیه ، گفت که هوای بد و طولانی بودن آن یکی از مهمترین عواملی است که باعث گسترش عفونت با ویروس کرونا می شود ، زیرا این امر باعث جمع شدن افراد در محیط بسته شد مکانهایی که به انتقال عفونت کمک می کند.

  وی با بیان اینکه ویروس فقط از طریق هوا یا هنگام تماس فیزیکی با فرد آلوده منتقل می شود ، افزود: یکی از عواملی که می تواند در افزایش تعداد عفونت هایی که اخیراً در مسکو ثبت شده است تأثیر بگذارد ، شرایط جوی در پایتخت ، جایی که روزهای گذشته شاهد کاهش دما و همچنین بارندگی بود ، مردم را واداشت تا در مکان های بسته و بسته جمع شوند و به شیوع عفونت کمک کنند.

  طی دو روز گذشته ، روسیه افزایش تعداد عفونتهای جدید با ویروس کرونا را ثبت کرد ، زیرا در 24 ساعت گذشته به 12505 عفونت جدید رسید و بیشترین تعداد آنها در پایتخت ، مسکو (5853) ثبت شد.

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند