ش. جولای 31st, 2021

  اولین پیام اریکسن پس از زنده ماندن از مرگ

  مدیر عامل اینترمیلان ، پپه ماروتا ، گفت که ستاره تیم دانمارکی وی ، کریستین اریکسن ، پس از حادثه وحشتناکی که در دیدار کشورش مقابل فنلاند ، دیروز شنبه متحمل شد ، در وضعیت پایداری به سر می برد.

  اریکسن بدون مداخله هیچ کس در زمین بیهوش شد و حالت وحشت ایجاد کرد و مسابقه برای مدتی متوقف و متوقف شد و بازیکن به بیمارستان منتقل شد تا اینکه بعد از مدتی از سر گرفته شود.

  ماروتا در اظهار نظرهای “Sky Sports” گفت: “خبر خوب این است که ، اواخر شب گذشته ، شنبه ، مسیحی مسیحی برای همکاران خود در چت گروهی اینترمیلان پیامی نوشت. او به همه اطمینان داد و آرزو کرد که برگردد. من می گویم که او احساس خیلی بهتری دارد. ”

  وی افزود: “پس از زنده ماندن اریكسن و به هوش آمدن ما ، تصاویری از تلویزیون را مشاهده كردیم كه نشان می داد اتفاقات چشمگیری در حال رخ دادن است ، همه ما از ترس و ترس غروب كرده بودیم ، اما خوشبختانه همه چیز خوب خاتمه یافت.”

  وی ادامه داد: “من نمی توانم به جزئیات آنچه اتفاق افتاده است بپردازم زیرا این بازیکن تحت مراقبت پزشکان تیم دانمارکی است. صحیح تر این است که اتحادیه فوتبال دانمارک بیانیه ای رسمی صادر کند” تا شرایط اریکسن را فاش کند.

  وی ادامه داد: “وقتی چنین اتفاقاتی می افتد ، دنیای ورزش متحد می شود. اریکسن از بسیاری از افراد مشهور و همچنین افراد کمتر شناخته شده و هواداران باشگاه های رقیب مورد حمایت و پشتیبانی قرار گرفته است. ما در آرزوی بهترین ها برای او متحد هستیم.

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند