ش. جولای 31st, 2021

  لو فیگارو: ترامپ درباره ستایش ماکرون از بایدن در نشست G7 اظهار نظر کرد

  به گزارش روزنامه لو فیگارو ، دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا در مورد تعارفات امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه از جو بایدن رئیس جمهور در نشست G7 در انگلیس اظهار نظر کرد

  در بیانیه مطبوعاتی ، امروز ، یکشنبه ، ترامپ در مورد اظهارات امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه اظهار داشت ، وی خطاب به همتای آمریکایی خود گفت: “داشتن رئیس جمهور آمریکا که بخشی از این گردهمایی است و تمایل کامل به همکاری کنید. آنچه شما نشان می دهید این است که رهبری به معنای مشارکت است. ”

  ترامپ نوشت: “او (ماکرون) و بسیاری دیگر از رهبران قبل از او ، در فرانسه و در تمام اروپا ، ایالات متحده را فریب می دهند ، مانند هرگز. ما با معاملات تجاری وحشتناک بسیار ناعادلانه رفتار کرده ایم ، و برای دفاع از آنها (ملت ها) اروپایی).

  بایدن اعتقاد خود را به اینكه كشورهایی مانند فرانسه “از آمریكا بهره مند می شوند” ابراز داشت و توضیح داد: “به همین دلیل آنها البته بایدن را دوست دارند زیرا او حالا به آنها اجازه می دهد تا به روشهای قبلی خود در زمینه كلاهبرداری برگردند.” وی افزود: “اگر من رهبر این کشورها بودم ، بایدن را نیز به رئیس جمهور ترامپ ترجیح می دادم.”

  ترامپ افزود که این کشورها “مانند گذشته در هزینه های ایالات متحده ثروتمند می شوند تا زمانی که تغییری ایجاد شود. در مورد من ، من اول با آمریکا هستم.”

  ماکرون در دیدار روز شنبه خود با همتای آمریکایی خود در جریان اجلاس G7 در استان کرن وال انگلیس ، از بازگشت ایالات متحده به عنوان “رهبر تعاونی جهان آزاد” پس از انتخاب بایدن به عنوان رئیس جمهور استقبال کرد.

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند