ج. سپتامبر 17th, 2021

  تعداد کشته های موج گرمای کانادا  به 69 نفر در ونکوور کانادا افزایش یافت

  پلیس اعلام کرد ، در نتیجه یک رکوردشکنی موج گرما که غرب کانادا و شمال غربی اقیانوس آرام آمریکا را فرا گرفت ، تعداد کشته شدگان در شهر ونکوور کانادا حداقل به 69 نفر رسید.

  پلیس سوار بر سلطنتی کانادا گفت که بیشتر مرگ و میرها در حومه شهر ونکوور در استان بریتیش کلمبیا در غرب کانادا بیشتر افراد سالخورده یا افرادی هستند که از نظر بهداشتی شرایط نامناسبی دارند.

  مایکل کالانگ ، از پلیس سوار در بیانیه ای گفت: “اگرچه تحقیقات همچنان ادامه دارد ، اما اعتقاد بر این است که درجه حرارت بالا از عوامل موثر در اکثر مرگ و میرها است.”

  محیط زیست کانادا هشدارهایی را برای بریتیش کلمبیا ، آلبرتا و سرزمین های شمال غربی صادر کرد و گفت که “یک موج گرما طولانی ، خطرناک و تاریخی تا این هفته ادامه خواهد یافت.”

  و رسانه های کانادایی قبلاً گزارش دادند که طی دو روز گذشته حدود 30 نفر در شهر برنابی ، بریتیش کلمبیا ، در کانادا ، به دلیل ثبت دمای بالا ، جان خود را از دست داده اند.

  CBC گفت كه بالاترین دما در روزهای یكشنبه و دوشنبه ثبت شده است ، به عنوان مثال ، بالاترین دما در تاریخ در شهر لیتون ، 150 كیلومتری ونكور ، در 28 ژوئن ، هنگامی كه به 47.9 درجه بالای صفر رسید ، تحت نظارت قرار گرفت.

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند