ج. سپتامبر 17th, 2021

  دموکرات های سنا با لایحه بودجه 3.5 تریلیون دلاری موافقت می کنند

  سناتورهای دموکرات اعلام کردند که در مورد لایحه زیربنایی 3.5 تریلیون دلاری توافق کرده اند که سعی خواهند کرد از طریق آنچه “آشتی” شناخته می شود تصویب کنند.

  براساس CBS News ، این روند اجازه تصویب قانون بدون هیچ رای جمهوری خواهان را می دهد ، نشان می دهد که اگر دموکرات ها در کنگره در هفته های آینده برای حمایت از توافق بودجه تجمع کنند ، به آنها کمک می کند تا لایحه جامع بعدی را تصویب کنند که از قبل بودجه اولویت های آنها را تأمین می کند .

  پیش بینی می شود این لایحه شامل اولویت های زیربنایی “انسانی” رئیس جمهور جو بایدن باشد که در پیشنهاد دو جانبه شامل آن نمی شود ، مانند مراقبت از کودک ، مراقبت های بهداشتی ، آموزش و مقررات اضافی در مورد تغییر اقلیم.

  چاک شومر رهبر اکثریت سنا پس از جلسه دموکرات ها در کمیته بودجه سنا در روز سه شنبه اعلام کرد که بایدن روز چهارشنبه در وعده ناهار با دموکرات ها دیدار خواهد کرد.

  شومر با بیان اینکه این لایحه مزایای مدیکر را برای تأمین هزینه های دندان و بینایی گسترش می دهد ، یکی از اولویت های رئیس کمیته بودجه ، برنی سندرز ، افزود: “ما به این طرح بسیار افتخار می کنیم. ما می دانیم که یک راه طولانی در پیش داریم. زندگی آمریکایی های عادی خیلی بهتر هستند. ”

  با اضافه شدن لایحه زیرساخت های دو جانبه در حدود 600 میلیارد دلار هزینه جدید ، كل هزینه های پیشنهادی و بسته تسویه دو طرفه بیش از 4 تریلیون دلار است.

  این لایحه باید از حمایت همه 50 دموکرات در سنا برخوردار شود ، به این معنی که به حمایت هر دو طرف ایدئولوژیک حزب احتیاج دارد. سناتورها ابتدا باید یک مصوبه بودجه تهیه کنند ، که دستورالعمل هایی را برای تصویب لایحه از طریق آشتی تنظیم می کند.

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند