ش. جولای 31st, 2021

  برای دومین بار ، مرکل از مناطق آسیب دیده از سیل بازدید می کند

  روز سه شنبه ، صدراعظم آلمان مجدداً به منطقه ای که شاهد فاجعه سیل در آلمان بود ، عزیمت کرد ، در حالی که سوالاتی در مورد میزان خسارت سیل که چند روز پیش پیش بینی شده بود ، دولت وی را محاصره کرد.

  مرکل در شهر بد مونسترفل تحت تأثیر سیل در ایالت نوردراین-وستفالن در فدرال غربی اظهار داشت که بسیاری از مردم آلمان به دلیل سوf عملکرد در شبکه های تلفن همراه هشدارهای سیل تلفنی دریافت نکرده اند.

  وزیر امور خارجه افزود كه برنامه ای برای كمك به مناطق آسیب دیده روز چهارشنبه در برلین ارائه می شود و تمام تلاش ها برای “كمك هرچه سریعتر مساعدت” انجام خواهد شد. در مورد زیرساخت های آسیب دیده ، ترمیم آن “به زمان نیاز دارد”.

  وی بار دیگر به خانواده های قربانیان سیل تسلیت گفت و قول داد که برای جستجوی مفقودان همه تلاش خود را انجام خواهد داد. وی افزود که مقیاس فاجعه “بیش از انتظارات ما بود”.

  سیل که چند روز پیش روستاها ، خانه ها ، جاده ها و پل ها را ویران کرد ، منجر به کشته شدن بیش از 160 نفر در آلمان شد و این کاستی ها را در نحوه ارسال هشدارهای بد هوا به ساکنان برجسته کرد.

  حدود ده هفته قبل از انتخابات عمومی این کشور ، سیل مهارت های مدیریت بحران رهبران آلمان را در کانون توجه قرار داد و سیاستمداران مخالف ، شمار کشته شدگان را نشان دهنده شکست های جدی در آماده سازی سیل آلمان دانستند.

  روز دوشنبه ، مقامات دولتی پیشنهاداتی را که آنها برای آماده سازی برای سیل انجام نمی دهند را رد کردند و گفتند که سیستم های هشدار کار کرده اند.

  مرکل در اولین بازدید خود از یک شهر سیل زده روز یکشنبه ، سیل را “وحشتناک” توصیف کرد و قول کمک سریع مالی را داد.

  وزارت حمل و نقل آلمان گفت که خسارات ناشی از این فاجعه در حال حاضر بیش از 2 میلیارد یورو است که بیشتر هزینه راه آهن آسیب دیده است.

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند