ش. جولای 31st, 2021

  تویوتا یک ماشین بسیار کم مصرف را نشان می دهد

  تویوتا از Aqua جدید رونمایی کرد که در رده کم مصرف ترین خودروهای جهان قرار گرفته است.

  این وسیله نقلیه جدید با تغییراتی همراه است که جذابیت آن را نسبت به اتومبیل قبلی Aqua بیشتر می کند ، خصوصاً از نظر طراحی نمای جلو و عقب و طراحی چراغ ها ، و کابین آن تفاوت چشمگیری پیدا کرده و از طریق صفحه لمسی بزرگ که سیستم های چندرسانه ای را می توان کنترل کرد و بسیاری از ویژگی های اساسی خودرو.

  این خودرو با یک شاسی هاچ بک به طول تقریبی 4 متر ، عرض 169 سانتی متر ، ارتفاع 148 سانتی متر و فاصله بین محورهای چرخ ها 260 سانتی متر ارائه شده است.

  یکی از بارزترین ویژگی های این وسیله نقلیه ، مصرف سوخت بسیار خوب آن است ، زیرا در حالت های رانندگی عادی به ازای هر 100 کیلومتر طی شده حدود 5 لیتر سوخت مصرف می کند ، در حالی که با فعال شدن سیستم منطقی سازی سوخت ، فقط 2.8 لیتر برای هر 100 کیلومتر مسافت را طی می کند.

  Aqua دارای موتورهای هیبریدی است که گشتاور معادل 91 اسب تولید می کند و چندین سیستم رانندگی مناسب برای حرکت در جاده های مختلف ، همچنین سنسورهای نور و باران ، سنسورهای جلو و عقب ، سیستم های گرمایش صندلی ، آینه ها ، شیشه های جلو و عقب و قرار است قیمت آنها در بازارهای بین المللی از 18 هزار دلار شروع شود.

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند