ش. جولای 31st, 2021

  سوئیس آمادگی خود را برای میزبانی رایزنی های روسیه و آمریکا در مورد ثبات استراتژیک اعلام کرد

  سخنگوی وزارت امور خارجه فدرال سوئیس ، الیسا راگی ، اظهار داشت که کشورش آماده دریافت مشاوره های روسیه و آمریکا در مورد ثبات استراتژیک است.

  راگی گفت: “سوئیس آماده ارائه خدمات خود در صورت مفید و مطلوب است.” “این شامل انجام وظایف طرف میزبان و كمك به سازماندهی جلسات و گفتگوها نیز می شود. وزارت خارجه به دلایل این امر نمی تواند در مورد پیشنهادهای مشخص اظهارنظر كند. رازداری

  و روزنامه آمریکایی “هیل” دوشنبه گذشته گزارش داد که رایزنی های روسیه و آمریکا در مورد ثبات استراتژیک انتظار می رود در تاریخ 28 ژوئیه انجام شود. از طرف خود ، دیمیتری پسکوف سخنگوی ریاست جمهوری روسیه اظهار داشت که تاریخ برگزاری رایزنی های روسیه و آمریکا “به موقع” اعلام خواهد شد.

  و آژانس “نووستی” پیش از این به نقل از یک منبع دیپلماتیک گفته بود که رایزنی های روسیه و آمریکا در مورد امنیت استراتژیک قبل از پایان ماه جاری برگزار خواهد شد. وی افزود: مسکو می خواهد انواع سلاح هایی را که بر ثبات استراتژیک تأثیر می گذارد با ایالات متحده به بحث بگذارد ، در حالی که سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه در پایان ماه ژوئن گذشته اعلام کرد که در رایزنی های آینده ریاست هیئت روسی را بر عهده خواهد گرفت.

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند