ش. جولای 31st, 2021

  واشنگتن وعده انتقال مستقیم پول را می دهد و دسترسی به اینترنت را برای کوبایی ها تسهیل می کند

  سخنگوی وزارت امور خارجه ایالات متحده ، ند پرایس اعلام کرد که واشنگتن به دنبال افزایش تعداد کارمندان سفارت خود در هاوانا و اجازه انتقال مستقیم مالی به کوبا است.

  سه شنبه ، “ما یک گروه ویژه برای حواله ها تشکیل خواهیم داد تا موثر روش برای انتقال مستقیم حواله ها به مردم کوبا را تعیین کنیم.”

  وی افزود: “ما همچنین در حال بررسی برنامه های خود برای افزایش تعداد کارمندان در سفارت خود در هاوانا هستیم تا فعالیت های کنسولی ، تعامل با جامعه مدنی را تسهیل کنیم و همچنین از وضعیت امنیتی مناسب نیز اطمینان حاصل کنیم.”

  از طرف دیگر ، پرایس تأیید کرد که کشورش در حال همکاری با بخش خصوصی و کنگره برای یافتن راه هایی برای دسترسی بیشتر اینترنت به مردم کوبا است.

  سخنگو گفت: “ما از این اعتراضات مسالمت آمیز دیده ایم كه مردم كوبا خواستار آرمانهای مشروع حقوق بشر و درجات بیشتری از آزادی هستند” می تواند از آن آرزوهای مشروع حمایت کند. ”

  روز سه شنبه ، کاخ سفید گفت که در حال بررسی روش هایی است که ایالات متحده می تواند “به مردم کوبا که در تظاهرات ضد دولتی شرکت می کنند ، و همچنین دولت کوبا را مسئول سرکوب آزادی های خود بخواند”.

  دبیر مطبوعاتی کاخ سفید ، جن پساکی خاطرنشان کرد که ایالات متحده “چشم به راه افزایش دسترسی به اینترنت در کوبا ، افزایش کمک های بشردوستانه و ابداع یک سیستم قابل انتقال برای مهاجران کوبایی است تا پول را برای بستگان خود در کوبا بدون سرقت از دولت بفرستند.”

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند