ش. جولای 31st, 2021

  کره جنوبی بیش از 600 مورد کرونا را ثبت کرده است ، حتی برای کسانی که واکسن کامل دریافت کرده اند

  کره جنوبی بیش از 600 مورد آلودگی نافذ به ویروس کرونا را ثبت کرده است که تا امروز ، چهارشنبه ، حتی برای کسانی که دوزهای کامل واکسن دریافت کرده اند.

  آژانس کنترل و پیشگیری از بیماری کره گفت: “از مجموع 5/4 میلیون نفری که دوز کامل واکسن دریافت کرده اند ، 647 مورد آلودگی نافذ ثبت شده است.”

  وی افزود: “در این موارد ، 364 نفر واکسن” Janssen “را از شرکت” Johnson & Johnson “دریافت کردند ، 145 نفر واکسن” Pfizer “و 138 نفر واکسن” AstraZeneca “را دریافت کردند.

  این آژانس گفت که “موارد مشابه ممکن است با تسریع برنامه واکسیناسیون در کشور افزایش یابد ، با وجود این واقعیت که درصد موارد چنین عفونت های نافذ بسیار کمی است.”

  این آژانس تأیید کرد که “حتی پس از انجام واکسیناسیون کامل ، شخص می تواند به ویروس آلوده شود” ، اما تأیید کرد که کسانی که در میان عفونت های نفوذی طبقه بندی شده اند ، علائم خفیف دارند یا از هیچ علائمی رنج نمی برند.

  کره جنوبی در روز چهارشنبه با 1784 مورد از جمله 1726 مورد محلی ، رکورد بی سابقه ای از موارد ویروس را ثبت کرده و تعداد کل موارد را به 182،265 مورد رسانده است.

  آژانس گفت: “در مجموع 16.3 میلیون نفر ، یا 32٪ از جمعیت کشور ، اولین دوز واکسن را دریافت کرده اند. 6.6 میلیون نفر نیز به طور کامل واکسینه شده اند.”

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند