ج. سپتامبر 17th, 2021

  گوگل از کارمندان دفتر خود می خواهد واکسن کرونا را دریافت کنند

  غول اینترنتی گوگل اعلام کرد که به واکسیناسیون همه کارکنان خود که در دفاتر در برابر ویروس کرونا کار می کنند ، احتیاج دارد ، در حدی که تعداد فزاینده ای از شرکت های عمومی در ایالات متحده به آن متوسل شده اند.

  مدیر عامل گروه ، سوندار پیچای ، در بیانیه ای گفت که این اقدام “در هفته های آینده” در ایالات متحده اعمال می شود و قبل از گسترش آن به سایر مناطق جهان “در ماه های آینده” ، خاطرنشان می کند که این اقدام انجام نخواهد شد. شامل کشورهایی شود که واکسن به آسانی در آنها موجود نیست.

  پیچای تأکید کرد: واکسیناسیون یکی از مهمترین راههای سالم ماندن ما و جوامع ما است.

  و “گوگل” گفت که به زودی جزئیاتی در مورد موارد استثنا در این روش “برای افرادی که نمی توانند به دلایل پزشکی یا گروه های خاص جمعیت واکسینه شوند” ارائه می دهد.

  در پایان مارس 2020 ، گوگل بیشتر ساختمانهای خود را بست و از کارکنان خود خواست در خانه کار کنند. دیروز ، چهارشنبه ، تاریخ بازگشت رسمی به دفاتر را پس از روز اول سپتامبر به 18 اکتبر موکول کرد.

  از این روز فرض بر این است که حدود هشتاد درصد از کارکنان حداقل سه روز در هفته به کار فیزیکی در محل شرکت برمی گردند. این گروه برنامه ریزی کرد که حدود بیست درصد از کارکنان خود به کار در خانه ادامه دهند.

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند