ج. سپتامبر 17th, 2021

  سازمان بهداشت: ایالات متحده هفته گذشته بالاترین میزان جهانی آسیب های ناشی از کرونا را ثبت کرد

  سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد ایالات متحده آمریکا طی هفته گذشته بیشترین افزایش موارد جدید ابتلا به کرونا در جهان را ثبت کرده است ، زیرا متغیر “دلتا” منجر به افزایش تعداد موارد جدید شده است.

  آخرین گزارش اپیدمیولوژیک WHO نشان داد که ایالات متحده 500،332 مورد جدید را در هفته منتهی به 25 ژوئیه شمارش کرده است و این نشان دهنده افزایش 131 درصدی عفونت های جدید نسبت به هفته قبل است و پس از آن برزیل ، اندونزی ، انگلستان و هند

  بر اساس گزارش سازمان ملل متحد ، تعداد جهانی عفونت های جدید 8 درصد افزایش یافته است و بیش از 3.8 میلیون مورد جدید گزارش شده است ، که نشان می دهد “روزانه حدود 540،000 مورد در هفته گذشته گزارش شده است ، در حالی که در هفته قبل 490،000 مورد گزارش شده بود. هفته “.”

  او توضیح داد که “این روند افزایش تا حد زیادی به افزایش چشمگیر منطقه آمریکا و منطقه اقیانوس آرام غربی مربوط می شود” ، و خاطرنشان کرد: “اگر وضعیت در همین مسیر ادامه یابد ، انتظار می رود تعداد کل موارد در سراسر جهان در طول دو هفته آینده. ”

  به گفته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، 49 درصد از جمعیت آمریکا به طور کامل واکسینه شده اند ، در حالی که 57 درصد از آنها یک دوز واکسن دریافت کرده اند.

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند