ج. سپتامبر 17th, 2021

  ژاپن پس از ارتفاعات بی سابقه ، وضعیت اضطراری کرونا را افزایش داد

  ژاپن روز جمعه ، پس از افزایش بی سابقه تعداد مبتلایان ، به دلیل میزبانی بازی های المپیک ، وضعیت فوق العاده مربوط به ویروس کرونا را علاوه بر توکیو به چهار منطقه دیگر گسترش داد.

  نخست وزیر یوشیهیده سوگا از روز دوشنبه تا 31 آگوست در سایتاما ، کاناگاوا و چیبا ، نزدیک توکیو و همچنین در غرب شهر اوزاکا وضعیت فوق العاده اعلام کرد.

  اقدامات اضطراری که در حال حاضر در توکیو و جزیره جنوبی اوکیناوا انجام شده است ، تا پایان ماه اوت ، پس از المپیک ، و تا بازی های پارالمپیک ، که از 24 آگوست آغاز می شود ، تمدید می شود.

  پنج منطقه دیگر از جمله هوکایدو ، کیوتو ، هیوگو و فوکوکا نیز مشمول محدودیت های اضطراری کمتر خواهند شد.

  توکیو رکورد بالایی از موارد ابتلا به کووید -19 را برای سه روز متوالی ثبت کرد ، از جمله 3865 مورد در روز پنجشنبه ، قبل از اینکه 3300 مورد دیگر در روز جمعه ثبت شود.

  پیشتر روز جمعه ، یوریکو کویکه ، فرماندار توکیو با اشاره به این که بزرگسالان در سی سالگی یا کوچکتر بیشتر موارد اخیر را تشکیل می دهند ، یادآور شد که اقدامات اساسی ضد ویروس از جمله پوشیدن ماسک و اجتناب از مهمانی را رعایت کرده و از آنها خواسته است “احساسات خود را با دیگران در میان بگذارند. بحران “.

  تا روز پنجشنبه ، 27 درصد از مردم ژاپن به طور کامل واکسینه شده بودند و نسبت سالمندانی که به طور کامل واکسینه شده بودند به 71.5 درصد رسید.

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند