ج. سپتامبر 17th, 2021

  Google حریم خصوصی و امنیت داده ها را برای دستگاه های Android افزایش می دهد

  گوگل اعلام کرده است که از سیاست های جدید با Google Play App Store برای افزایش حریم خصوصی داده های کاربران Android پیروی می کند.

  این شرکت اخیراً در وب سایت های رسمی خود گفت: “ما در حال همکاری نزدیک با توسعه دهندگان نرم افزار هستیم تا فروشگاه Google Play را به عنوان فضایی امن و قابل اعتماد برای بارگیری برنامه ها توسط میلیاردها کاربر در سراسر جهان حفظ کنیم ، بنابراین ما در حال توسعه یک بخش امنیتی جدید برای این موضوع هستیم. ذخیره سازی برای افزایش حریم خصوصی داده های کاربران. ما با توسعه دهندگان در مورد سازوکاری که باعث می شود روند بارگذاری برنامه ها شفاف تر شود ، موافقت می کنیم ، بنابراین توضیح مفصلی از داده هایی که هر برنامه جمع آوری کرده و به اشتراک می گذارد به کاربر نشان داده می شود.

  به گفته گوگل ، برنامه هایی که در آینده از طریق Google Play Store با آنها برخورد می شود از نظر اعلام داده به کاربر شفاف تر خواهد بود و توسعه دهندگان آنها باید چندین نکته را به کاربران اعلام کنند که مهمترین آنهاست. که عبارتند از:

  نشان می دهد که آیا برنامه از سیاست های امنیتی خاصی مانند رمزگذاری داده ها پیروی می کند یا خیر.

  اعلام اینکه آیا برنامه از سیاست “حمایت از خانواده” پیروی می کند که توسط برخی از والدین برای کنترل کیفیت داده هایی که می تواند به فرزندان آنها برسد استفاده می شود.

  – دادن آزادی به کاربران برای انتخاب اشتراک گذاری داده ها توسط برنامه.

  – این برنامه به کاربران اجازه می دهد تا در صورت تصمیم به حذف برنامه ، داده ها را حذف کنند.

  انتظار می رود که گوگل از سال آینده ، پس از هماهنگی با توسعه دهندگان برنامه و اطلاع از همه شرایط لازم برای تبلیغ محصولات خود از طریق فروشگاه ، ، سیاست های جدید مربوط به فروشگاه برنامه آنلاین خود را آغاز کند.

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند