ج. سپتامبر 17th, 2021

  ژاپن به شهروندان خود در مورد “حملات احتمالی” در 6 کشور هشدار داد

  ژاپن از شهروندان خود خواسته است تا از ترس حملات از حضور در اماکن مذهبی و تجمعات در شش کشور آسیای جنوب شرقی از جمله اندونزی ، فیلیپین ، سنگاپور ، مالزی ، تایلند و میانمار دوری کنند.

  وزارت خارجه ژاپن فاش کرد که اطلاعاتی مبنی بر “خطراتی مانند بمب گذاری انتحاری” دریافت کرده است ، در حالی که این هشدارها در بسیاری از این کشورها با حیرت مواجه شد ، که اعلام کرد آنها از وجود این تهدیدات ادعایی آگاه نیستند. علاوه بر عدم وجود جزئیات از ژاپن در مورد منبع آن اطلاعات.

  ژاپن در هشدار خود از شهروندان خود خواسته است “در حال حاضر به اخبار و اطلاعات محلی توجه کنند و احتیاط کنند” ، بدون ارائه جزئیات بیشتر و تعیین زمان هشدارها ، در حالی که وزارت خارجه از افشای منبع این اطلاعات را به اشتراک بگذارید یا اینکه آیا این اطلاعات را با سایر کشورها به اشتراک گذاشته است یا خیر.

  سخنگوی وزارت امور خارجه تایلند ، تانی سانگرات ، از سوی خود تأیید کرد که “ژاپن منبع این هشدارها را فاش نکرده است و سفارت ژاپن تنها گفته است که این هشدار فقط مربوط به تایلند نیست.”

  به گفته سخنگوی معاون پلیس کیسانا پاتاناچاروئن ، مقامات امنیتی تایلند همچنین اعلام کردند که “اطلاعاتی در مورد تهدید احتمالی ندارند.

  در یک زمینه مرتبط ، وزارت خارجه فیلیپین اعلام کرد که “اطلاعاتی در مورد وجود تهدیداتی که نیاز به هشدار بالایی دارد” ندارد.

  در حالی که سخنگوی وزارت خارجه اندونزی “ارسال هشدار به شهروندان ژاپنی در کشورش” را تکذیب کرد.

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند