ج. سپتامبر 17th, 2021

  استرالیا نسبت به حمله تروریستی که تلفات سنگینی را در پی دارد هشدار داد

  وزیر امور داخلی استرالیا ، کارن اندروز ، هشدار داد که “این کشور در معرض حمله تروریستی است که می تواند منجر به تلفات سنگین شود” ، بدون جزئیات بیشتر و یا شفاف سازی در این مورد.

  وزیر خاطرنشان کرد: “قرنطینه شهروندان را در معرض مطالب افراطی آنلاین قرار داده است.” “تهدید حمله افزایش یافته است ، زیرا بسیاری از استرالیایی ها زمان بیشتری را در خانه می گذرانند زیرا افراط گرایان بالقوه به مطالب افراطی در اینترنت دسترسی پیدا کرده اند. “تاریکی”

  وی افزود: “افراد یا گروه هایی هستند که سازمان ها اطلاعات معتبری در مورد آنها دارند و قصد و توانایی انجام حمله تروریستی در استرالیا را دارند.”

  وی در مصاحبه با سانرایز گفت: “ما می دانیم که در طول همه گیری کرونا ، مردم زمان زیادی را در خانه می گذراندند ، وقت زیادی در اینترنت داشتند و برخی افراد به چیزهایی نگاه می کردند که نباید انجام دهند ، بنابراین می دانیم که افراط گرایی افزایش یافته است.” به

  پلیس استرالیا ماه ها پیش اعلام کرده بود که یک جوان را در سیدنی که پیام های افراطی را پخش می کرد و دستور تهیه مواد منفجره را حفظ می کرد ، دستگیر کرده و او را متهم به وابستگی به سازمان “داعش” کرده است.

  پلیس فدرال استرالیا و پلیس نیو ساوت ولز در بیانیه مشترکی اعلام کردند: “این مرد متهم به عضویت در یک گروه تروریستی ، دولت اسلامی” است.

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند