ج. سپتامبر 17th, 2021

  بایدن: خسارات ایالات متحده در نتیجه بلایای طبیعی امسال بیش از 100 میلیارد دلار است

  جو بایدن رئیس جمهور آمریکا دیروز در کلرادو گفت خسارت ناشی از بلایای طبیعی در ایالات متحده در سال جاری از رقمی رکوردی که 100 میلیارد دلار تخمین زده می شود ، فراتر می رود.

  بایدن در مورد برنامه پیشنهادی خود برای نوسازی زیرساخت های ایالات متحده و سایر اقدامات دولت برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی و افزایش آمادگی برای بلایای مشابه در آینده ، افزود: بلایای طبیعی سال گذشته 99 میلیارد دلار برای آمریکا هزینه داشت. امسال این رکورد شکسته خواهد شد. به بیش از 100 میلیارد دلار می رسد. میلیارد دلار “.

  “دیروز من شخصاً شاهد عواقب ویرانگر آتش سوزی های جنگلی مانند کالیفرنیا بودم. در دو هفته گذشته ، من همچنین به لوئیزیانا ، نیویورک و نیوجرسی سفر کردم و خسارات ناشی از طوفان ایدا را بررسی کردم. بلایای طبیعی که ما شاهد آن هستیم. بایدن ادامه خواهد داد. از ابتدای سال ، این آتش سوزی آغاز شده است. “بایدن ادامه داد. در سراسر کشور 44000 آتش سوزی در آتش سوخت و 5.6 میلیون هکتار (بیش از 2.2 میلیون هکتار) را سوزاند و میلیاردها دلار خسارت به بار آورد. دهها هزار نفر باید تخلیه شوند. ”

  بایدن خاطرنشان کرد که مقصر همه اینها تغییرات آب و هوایی است. او گفت: “و چه کسی مقصر تغییرات آب و هوایی است؟ البته فعالیت های انسانی. ما باید سرمایه گذاری کنیم تا در برابر تأثیرات تغییرات آب و هوایی مقاوم تر شویم.”

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند