د. اکتبر 25th, 2021

  بهترین زمان برای نوشیدن قهوه را بیابید

  ایرینا لیزون ، پزشک و متخصص تغذیه روس ، گفت که نوشیدن قهوه صبحگاهی اگر همراه با غذا یا بعد از آن بنوشد به سلامتی آسیب نمی رساند.

  و دکتر با رادیو “اسپوتنیک” صحبت کرد و گفت: “قهوه تولید اسید کلریدریک را تحریک می کند. و اگر قهوه را با معده خالی بنوشید ، معده شروع به تولید آب می کند که غذا را هضم می کند ، اما هیچ غذایی در آن وجود ندارد. در افرادی که مشکلات گوارشی دارند و افرادی که مستعد افزایش اسیدیته معده هستند ، به ویژه با ورم معده ، این می تواند منجر به درد ، ناراحتی و سوزش سر دل شود.

  دکتر نشان داد که نوشیدن قهوه در طول روز نباید جایگزین شام شود ، زیرا این نوشیدنی حاوی مواد مغذی مورد نیاز فرد نیست ، اما می تواند یک میان وعده خوب باشد.

  وی افزود: “قهوه می تواند یک گزینه برای میان وعده ها باشد ، به عنوان مثال ، بین آن و یک نان نان را انتخاب کنید. ما گرسنگی را کاهش می دهیم و بدن ما چربی دریافت می کند. اما غذای اصلی باید متعادل باشد – با ویتامین ها ، چربی ها ، کربوهیدرات ها و پروتئین ها.

  او تاکید کرد که افرادی هستند که قهوه را برای آنها طراوت می دانند ، اما افرادی که در روز مشکل دارند نباید عصرها قهوه بنوشند.

  وی ادامه داد: “قهوه یک اثر تحریک کننده دارد ، بنابراین توصیه نمی شود سه تا چهار ساعت قبل از خواب آن را بنوشید. برای افراد مضطرب که از اختلالات خواب رنج می برند ، قهوه تنها گزینه صبح برای آنها است.”

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند