د. اکتبر 25th, 2021

  امارات متحده عربی جشن “50” را 50 روز پیش آغاز می کند

  کمیته جشن سالگرد طلایی شروع شمارش معکوس برای پنجاهمین جشن روز ملی امارات متحده عربی را که برای دوم دسامبر برنامه ریزی شده است ، اعلام کرد.

  این کمیته گفت که برای اولین بار در تاریخ امارات متحده عربی ، جشن روز ملی پنجاه روز قبل از تاریخ مورد انتظار در دوم دسامبر ، در ابتکاری با شعار “پنجاه روز برای پنجاه” آغاز می شود و از همه برای شرکت در این مراسم دعوت می شود. در جشن ها از طریق مجموعه ای از فعالیتها و فعالیتها که به طور روزانه در شبکه های اجتماعی به مناسبت روز ملی امارات منتشر می شود.

  به گفته این کمیته ، روشهای جشن شامل بسیاری از فعالیتها از جمله بازدید از مناطق و مقاصد گردشگری ، کشف مکانهای جدید در سراسر کشور ، اجرای سرود ملی امارات و به اشتراک گذاری تصاویر سایتهای مختلف در کشور است که خاطره خاصی را برای آنها به نمایش می گذارد. به

  شیخ الکتبی ، مدیر استراتژی خلاق در پنجاهمین سال ، در مورد ابتکار “پنجاه روز برای پنجاه روز” گفت: “این مایه مباهات است که ما دستاوردهای امارات متحده عربی در پنجاه سال گذشته را جشن می گیریم ، توجه داشته باشید و به عنوان اوج یک سال استثنایی از آنها قدردانی کنید. سرزمین امارات با بیش از 200 ملیت با شهروندان خود در آغوش گرفته است ، و ما از همه دعوت می کنیم تا جشن بگیرند و درباره سنت ها و آداب و رسوم تشکیل دهنده جامعه ما بیشتر بدانند و شرکت کنند. در فعالیتهای روزانه ما در آستانه جشن رسمی پنجاهمین روز ملی. ”

  کمیته جشن سالگرد طلایی از همه سازمان ها ، شرکت ها ، مدارس و موسسات دولتی دعوت کرد تا در 50 روز آینده در رویدادهای خود شرکت کنند.

  جناب شیخ خلیفه بن زاید آل نهیان ، رئیس امارات متحده عربی ، نامگذاری سال 2021 را به عنوان “سال پنجاه” ، در جشن پنجاهمین سالگرد تاسیس دولت در 1971 اعلام کرد.

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند