د. اکتبر 25th, 2021

  کرملین شرایطی را برای افزایش ترانزیت گاز روسیه از طریق اوکراین تعیین کرده است

  دیمیتری پسکوف ، سخنگوی ریاست جمهوری روسیه در مورد افزایش عرضه گاز روسیه از طریق اوکراین به اروپا صحبت کرد و در آن شرایطی را که می تواند به افزایش عرضه از طریق اوکراین کمک کند ، بیان کرد.

  پسکوف امروز چهارشنبه به خبرنگاران گفت که روسیه آماده افزایش ترانزیت گاز طبیعی از طریق اوکراین در صورت افزایش خرید گاز روسیه از سوی اروپا است و کیف شرایط رقابتی را برای ترانزیت (ترانزیت) گاز از خاک خود ارائه کرده است.

  پسکوف خاطرنشان کرد که رئیس جمهور روسیه بارها بر آمادگی روسیه برای افزایش ترانزیت گاز از طریق اوکراین در صورت افزایش خرید گاز از روسیه توسط روسیه تأکید کرده است و اوکراین رقابتی را رقم زده است. پیشنهاد تجاری.

  وی تاکید کرد که روسیه ، بر اساس قراردادهای موجود ، تا حد ممکن گاز طبیعی خود را به اروپا افزایش داده است و سخنگوی کرملین گفت: “روسیه تمام تعهدات قراردادی را بدون نقص انجام می دهد و حداکثر میزان ممکن را انجام می دهد ، همانطور که تمام حجم عرضه با توجه به قراردادها و موافقتنامه های موجود افزایش یافته است. ”

  وی در پاسخ به سوالی در مورد امکان ارائه مقادیر اضافی به اروپا فراتر از قراردادهای منعقد شده ، اظهار داشت که “ارائه هیچ چیزی فراتر از قراردادها امکان پذیر نیست”.

  روسیه یکی از تامین کنندگان اصلی گاز به اروپا است و پیش از این ، روسیه تمایل خود را برای کمک به اروپا برای غلبه بر بحران گاز اعلام کرده بود ، اما نه با هزینه آن.

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند